• 732 999 502
  • biuro@dompogrzebowy-godar.pl

O nas


DOM POGRZEBOWY GODAR – MAZOWIECKIE

Dom Pogrzebowy Godar w Rząśniku to firma, która oferuje najwyższą jakość usług pogrzebowych. Utrata bliskiej osoby jest ogromną stratą i osobistą tragedią w życiu każdego człowieka, dlatego też z naszej strony zapewniamy pomoc oraz wsparcie w postaci profesjonalnie wykonywanych usług.

Priorytetem jest dla nas jakość świadczonych przez nas usług jak i zapewnienie komfortu oraz spokoju osobom mierzącym się z utratą bliskiej osoby. Nie chcemy aby cokolwiek stało na przeszkodzie w ostatnim pożegnaniu, zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest to ceremonia i jak bardzo prywatny ma charakter. Dlatego też gwarantujemy tani pogrzeb oraz pełen zakres usług pogrzebowych, które obejmują zarówno dokładne zaaranżowanie samego pogrzebu, jak i przygotowanie osoby zmarłej. Pomimo tego, iż dom pogrzebowy „Godar” mieści się w Rząśniku, w województwie mazowieckim działamy również m.in. na terenie Wyszkowa, Warszawy i okolic. Oferujemy całodobowy transport zmarłych na skalę krajową jak i międzynarodową.

Mamy świadomość tego z jaką tragedią muszą się Państwo zmierzyć, dlatego też pragniemy pomóc w rozwiązaniu problemów, które ona generuje. Aby odciążyć rodzinę zmarłego pomagamy załatwiać formalności związane z ostatnią posługą, organizujemy pogrzeby osób o różnym wyznaniu. Zapewniamy międzynarodowy transport zmarłych. Dysponujemy też własną kaplicą służącą do kameralnych pogrzebów jak i odprawiania nabożeństw. Możemy pochwalić się wykwalifikowanym personelem, który cechuje przede wszystkim empatia i profesjonalizm. Nie chcemy aby wysokie koszty były kolejnym problemem, dlatego też oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe w przystępnej cenie oraz organizację taniego pogrzebu.

Możemy poszczycić się zaangażowaniem oraz rzetelnością, przykładamy ogromną wagę do wymagań naszych klientów i staramy się spełniać ich prośby z należytą sumiennością.

„Godar” mieści się przy ulicy Wyszkowskiej 48 C, ale kontaktować się z naszą firmą można w każdej chwili. Aby zapewniać pomoc oraz wsparcie poprzez nasze usługi, kontakt telefoniczny z nami jest możliwy przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań w zakładce „kontakt” mogą Państwo znaleźć formularz poprzez który również można się z nami porozumieć oraz mapkę, która ułatwi odnalezienie naszej firmy w Rząśniku.

Wszystkim osobom, które odwiedziły naszą stronę w wyniku śmierci bliskiej osoby, pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia.


Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

- M. Buchberger

Galeria

obejrzyj więcej
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

- ks. J. Twardowski

Opinie

Najnowsze opinie

Recent Comments
Dom pogrzebowy GODAR