• 732 999 502
  • biuro@dompogrzebowy-godar.pl

Opinie


Rola jaką odgrywamy pomagając rodzinom pożegnać swoich najbliższych jest bardzo trudna. Staramy się, aby jakość usług przez nas oferowanych była na jak najwyższym poziomie i dążymy do tego, żeby stale rosła .

Chcielibyśmy aby w tym miejscu rodzina miała możliwość podsumowania obsłużonej przez nas uroczystości, tym samym pomagając naszym przyszłym klientom dokonać trudnego wyboru, jakim jest wybranie odpowiedniego zakładu pogrzebowego.


Subscribe
Powiadom o
guest
Podpis
90 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia Dziewulska
Natalia Dziewulska
18 kwietnia 2024 22:45

Serdecznie dziękuję wam w swoim jak i w imieniu rodziny Ś.P Heleny Świderskiej , za tak piękną organizację pogrzebu jak i profesjonalną obsługę również za pomoc w doradzaniu różnych spraw związanych z pochówkiem. Obsługa bardzo miła , żetelna, pomocna.Dziękuję jeszcze raz za waszą pomoc. Jesteście najlepsi w swojej pracy ❤

Last edited 1 miesiąc temu by Natalia Dziewulska
Jacek Roman
Jacek Roman
11 kwietnia 2024 01:24

W imieniu własnym oraz całej rodziny Ś.P. Tadeusza Roman składamy płynące z serca podziękowania pracownikom oraz właścicielowi Zakładu Pogrzebowego GODAR za życzliwość , takt, pełne zaangażowanie i profesjonalizm w organizacji ceremonii pogrzebowej naszego kochanego taty, która miała miejsce w dniu 08.04.2024r w Kościele Parafialnym w Nowym Lubielu. Dziękujemy również za załatwienie formalności urzędowych, co niewątpliwie jest jeszcze jednym z licznych atutów tej firmy , którą naprawdę warto polecić.
Jesteśmy Państwu za wszystko ogromnie wdzięczni.

Magdalena Szczerba
Magdalena Szczerba
10 kwietnia 2024 15:00

Pełen profesjonalizm przy organizacji pogrzebu naszego taty.Usługi na najwyższym poziomie.Od początku do końca czuliśmy się zaopiekowani.Pan Michał Jeżak wspaniały człowiek.Służył ogromnym wsparciem.Wyrazy wdzięczności.

Rodzina Kazimierza Skóry
Rodzina Kazimierza Skóry
21 marca 2024 23:01

Serdecznie dziękujemy pracownikom domu pogrzebowego GODAR za organizację ceremonii pogrzebowej naszego bliskiego. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Michała Jeżaka za okazaną nam empatię, wsparcie, życzliwość i cierpliwość. Otrzymaliśmy najwyższy profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół na wszystkich etapach pochówku.
Dzięki Wam mogliśmy w spokoju i godnej atmosferze pożegnać naszego drogiego bliskiego.

Barbara Kosicka
Barbara Kosicka
9 marca 2024 15:19

Serdecznie dziękuję Domowi Pogrzebowemu Godar za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego męża Kazimierza. Dziękuję za pomoc, zadbanie o wszelkie szczegóły i spełnienie wszystkich moich próśb.
Pan Michał jest dużym wsparciem dla osób, które się do niego zgłaszają. Jeszcze raz dziękuję.  

Elżbieta Nasalska
Elżbieta Nasalska
4 lutego 2024 20:01

Nie sposób wyrazić wdzięczności Pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za okazaną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu brata i wsparcie w tak trudnym dla nas czasie.
Pan Michał Jeżak jest człowiekiem o wielkim sercu, wrażliwym i pełnym szacunku dla zmarłej osoby. Z całego serca, dziękuję.

Dzieci, wnuczki i prawnuki
Dzieci, wnuczki i prawnuki
30 stycznia 2024 21:11

Bardzo jesteśmy wdzięczni Domowi Pogrzebowemu Gogar w Rząśniku za wspaniałe zorganizowanie ceremonii pogrzebowej dla naszego Taty.
Jakość świadczonych usług przez pracowników tej Firmy była na najwyższym poziomie, a my jako klienci mieliśmy okazję doświadczyć prawdziwego profesjonalizmu i jednocześnie szeroko pojętego człowieczeństwa w trudnej i skomplikowanej dla nas sytuacji.
Ciepło, życzliwość, troska o każdy szczegół, współczucie, wrażliwość i takt, wysoka kultura i pełne zaangażowanie – to wszystko, co zaoferował Pan Michał przygotowując naszego Tatę do ostatniej drogi.
Pozostali pracownicy obsługujący ceremonię absolutnie stanęli na wysokości zadania. Ich wysokie kompetencje, troska i zaangażowanie były widoczne od momentu przybycia karawanu pod kościół do chwili umieszczenia trumny w grobie. Do swoich usług na najwyższym poziomie, w tym także elektronicznego powiadomienia eKlepsydra i elektronicznego podziękowania Rodziny za udział w pogrzebie wysłanych w formie sms-ów, Firma dołączyła drobne, okolicznościowe, pamiątkowe gadżety dla rodziny i uczestników pogrzebu.
Z serca polecamy tę Firmę wszystkim, którzy staną przed wyborem domu pogrzebowego i którym będzie zależało, aby pożegnanie bliskiej osoby było wyjątkowe.

Anna Chmielewska
Anna Chmielewska
16 grudnia 2023 19:41

W imieniu swoim jak i calej rodziny bardzo dziękujemy za zorganizowanie godnego pożegnania mojego Dziadka, za pomoc okazaną w tym trudnym okresie, zadbanie o wszystkie szczegóły. Ogromne ukłony dla wszystkich pracowników firmy. Majac juz doswiadczenie z firmami pogrzebowymi w przeciwieństwie do innych tę firmę polece zawsze i każdemu. Jeszcze raz dziękuję.

Magda Prządak
Magda Prządak
8 listopada 2023 12:28

Dziękuję Panu Michałowi i całemu zespołowi za nieocenioną pomoc , organizację i wsparcie podczas ostatniej drogi mojego Ś.P. dziadka. Drugi raz korzystaliśmy z Państwa usług i po raz drugi zorganizowali pogrzeb , służyli pomocą, dobrym słowem i wsparciem. Bóg zapłać! 🖤

Hanna Ławicka Szczecin
Hanna Ławicka Szczecin
26 października 2023 17:35

Chciałabym uprzejmie podziękować Panu Michałowi oraz Pracownikom firmy „GODAR” za wysoce profesjonalne zorganizowanie ceremonii odprowadzenia mojego Śp. Taty na miejsce wiecznego spoczynku. Niezwykle sprawne i z powagą należną tej tak smutnej chwili, prowadzenie uroczystości pozwoliły mojej rodzinie w spokoju i godności pożegnać mojego Śp. Tatę. Oprawa ceremonii i pełna wyrozumiałości, delikatności i gotowości do spełniania naszych próśb przez Pracowników zasługują na najwyższą ocenę.
W roku 2018 korzystałam już z usług firmy „GODAR” żegnając moją Śp. Mamę i wtedy też okazywano nam pełną empatię. Wyrazem tego było pełne utożsamianie się Pracowników z żałobnikami.
Bardzo polecam usługi pogrzebowe świadczone przez „Dom Pogrzebowy” GODAR.
Wysoki perfekcjonizm jaki cechuje pracę firmy zasługuje na wyróżnienie.

Agnieszka Kowalska
Agnieszka Kowalska
31 sierpnia 2023 16:01

Podziękowanie
Składam serdeczne podziękowania dla domu pogrzebowego GODAR w Rząśniku, a w szczególności panu Michałowi za zorganizowanie ostatniej drogi i ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Za wykazanie dużej empatii i wsparcia w tym trudnym czasie.
Panie Michale, z całego serca dziękuję za profesjonalne podejście, wrażliwość i słowo wsparcia, za ludzkie podejście i załatwienie wszystkich spraw w sposób perfekcyjny.
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam dom pogrzebowy GODAR wszystkim, ktòrzy zetkną się z tą przykrą i bolesną rzeczywistością.
Z wyrazami szacunku i uznania oraz ogromnymi podziękowaniami Agnieszka

Bożena
Bożena
16 sierpnia 2023 10:46

Serdeczne podziękowania dla Pana Michała oraz wszystkich pracownikow firmy GODAR za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Dziękuję za wsparcie, profesjonalne podejście i załatwienie wszystkich spraw. Z całego serca polecam Zakład Pogrzebowy GODAR w Rzaśniku

Dzieci, wnuki i prawnuki
Dzieci, wnuki i prawnuki
22 lipca 2023 13:23

Wielkie Bóg zapłać dla p.Michała i firmy Godar, za wrażliwość, dobre słowo i wszelaką pomoc w przygotowaniu ostatniej podróży naszego
Kochanego Taty, Dziadka i Pradziadka
Czesława Chełchowskiego
Jesteśmy przekonani, że było tak jako powinno być modlitewnie, w pokoju i w wielkiej nadziei.
Dziękujemy za czas i atmosferę ciszy, aby otoczyć naszego Tatę i Mamę darem nieustającej modlitwy.
Dziękujemy za każdą wspólną chwilę i bicie dzwonów w naszym parafialnym kościele, gdzie Tata zaczynał i przeżył swoje życie.
Niech Wam Bóg błogosławi🙏🏻🙏🏻

Last edited 9 miesięcy temu by Dzieci, wnuki i prawnuki
Wioleta K
Wioleta K
15 lipca 2023 18:15

Godny polecenia Dom Pogrzebowy w Rząśniku. Profesjonalna obsługa pod każdym względem, jestem bardzo wdzięczna za pomoc w organizacji pogrzebu, załatwieniu wszelkich spraw i za duże zaangażowanie ze strony pracowników Godaru. Bardzo polecam każdemu w 100% ten właśnie Dom Pogrzebowy.

Agnieszka Krasieńko
Agnieszka Krasieńko
11 lipca 2023 19:39

W imieniu swoim jak i mój rodziny bardzo dziękujemy Obsłudze domu Pogrzebowego Godar za wszelką pomoc i profesjonalne a zarazem ludzkie podejście przy organizacji pogrzebu mojego brata.. Panowie o wielkim sercu a w szczególności Pan Michał, bo naprawdę człowiek o wielkim ❤️… Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam w 100% dom pogrzebowy…

Karolina R.
Karolina R.
19 maja 2023 08:55

W imieniu swoim i całej rodziny chciałabym podziękować obsłudze domu pogrzebowego GODAR. W szczególności podziękowania kieruję do Pana Michała, który wykazał dużą empatię i wsparcie w tak trudnym dla nas czasie. Pan Michał i pozostali pracownicy wykazali się ogromnym profesjonalizmem podczas całej ceremonii pogrzebowej mojego taty.

Robert Sz
Robert Sz
19 maja 2023 08:54

Dziękuję całemu zespołowi za profesjonalna obsługę. Szczególnie podziękowania kieruję do Pana Michała za dopilnowanie każdego szczegółu związanego z pochówkiem bliskiej mi ciotki.
Polecam każdemu współpracę z Domem Pogrzebowym GODAR.

Marek Stańczak
Marek Stańczak
12 maja 2023 09:32

Dziękujemy za organizację uroczystości pogrzebowych Męża/Taty/Dziadka. Doradzanie i realizację indywidualnych próśb, załatwianie spraw urzędowych i formalnych i opiekę p. Michała. A przede wszystkim za stworzenie atmosfery, że pogrzeb najbliższej nam osoby był dla Państwa w tych dniach najważniejszy co dało się odczuć na każdym etapie od odbioru zwłok aż do samego pochówku.

Rodzina Stańczaków

Paweł Garbarczyk
Paweł Garbarczyk
12 maja 2023 09:31

Bardzo chciałbym podziękować panu Michałowi oraz wszystkim pracownikom firmy Godar za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Pełen profesjonalizm od transportu, poprzez przygotowanie ciała jak i samego pogrzebu. Pan Michał okazał olbrzymie wsparcie już podczas pierwszej rozmowy. Doradził w sprawie ubioru jak i trumny tak by zmarła wyglądała jak najlepiej. Olbrzymia empatia i ogromne doświadczenie z jego strony. Mama wyglądała jakby spokojnie spała. Cała rodzina i wszyscy znajomi byli pod ogromnym wrażeniem jak cała obsługa dbała o najmniejsze szczegóły ceremonii. Zaangażowanie pana Michała i reszty pracowników pozwoliło nam najbliższym spokojnie i godnie pożegnać się ze zmarłą. Z czystym sercem mogę polecić usługi firmy Godar.

Karolina Budna
Karolina Budna
30 marca 2023 12:17

Ekipa godna zaufania. Wszyscy Panowie stanęli na wysokości zadania, wykonując bezbłędnie swoją prace. W imieniu całej rodziny z całego serca dziękujemy, oraz z czystym sercem możemy polecić

Krystyna K
Krystyna K
27 lutego 2023 20:51

W imieniu moim i całej rodziny, pragnę podziękować obsłudze Domu Pogrzebowego GODAR, przy zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych brata Tadeusza, a szczególne podziękowanie kieruję do Pana Michała, za profesjonalne podejście i załatwianie wszystkich spraw w sposób perfekcyjny. Za wsparcie w tak trudnej chwili i smutnym czasie. Polecam, Dom Pogrzebowy GODAR. A Tobie Panie Michale, jeszcze raz dziękuję jesteś wspaniałym człowiekiem, pracownikiem, a takich nam trzeba, w trudnych chwilach, jakim jest śmierć bliskiej osoby

Rodzina Chełchowskich, Jasińskich i Niedziółków
Rodzina Chełchowskich, Jasińskich i Niedziółków
4 lutego 2023 19:32

Wielkie Bóg zapłać dla p.Michała i firmy Godar, za wrażliwość, dobre słowo i wszelaką pomoc w przygotowaniu ostatniej podróży naszej Kochanej Mamy Marii Chełchowskiej. Jesteśmy przekonani, że było tak jako powinno być modlitewnie, w pokoju i w wielkiej nadziei.
Dziękujemy za czas i atmosferę ciszy, aby otoczyć naszą Mamę darem nieustającej modlitwy. Niech Wam Bóg błogosławi.

Rodzina ŚP Cecylii Rojek
Rodzina ŚP Cecylii Rojek
3 stycznia 2023 12:07

Serdeczne podziękowania dla pracowników Zakładu Pogrzebowego GODAR, a w szczególności dla PANA MICHAŁA, który w wielką empatią oraz zaangażowaniem pokierował przygotowaniami oraz uroczystością pogrzebową naszej Mamy Cecylii.
Kłaniamy się nisko, dziękując za wszelkie rady i cenne wskazówki.
PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Z wyrazami szacunku rodzina ŚP Cecylii Rojek (01.01.2023)

Jolanta z rodziną
Jolanta z rodziną
9 grudnia 2022 14:25

Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego GODAR, za organizację ceremonii pogrzebowej mojej zmarłej Mamy Zofii (09.11.2022) .
Ogromne zaangażowanie, niezwykłe poszanowanie oraz pełen profesjonalizm – to jest to, co wyróżnia Was wśród konkurencji.
Szczególne podziękowania kieruję do Pana Michała, za życzliwość, empatię oraz dopilnowanie każdego szczegółu, o którym ja mogłabym zapomnieć.
Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła sprawnie i z wielką godnością w stosunku do zmarłej.
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam Zakład Pogrzebowy GODAR w Rząśniku.

Z wyrazami szacunku Jolanta Prusik

Last edited 1 rok temu by Jolanta z rodziną
Hanna Wawryła
Hanna Wawryła
7 grudnia 2022 17:40

Gorące podziękowania i wyrazy uznania dla zakładu pogrzebowego GODAR z Rząśnika, który zajął się pogrzebem naszego Taty śp. Stanisława ( 5 grudnia).Zakład i pracownicy spełnili nasze oczekiwania z empatia i taktem.
Jest to zakład pogrzebowy z KLASĄ..Polecamy wszystkim.

Rodzina Godlewskich

Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

- M. Buchberger

Dom pogrzebowy GODAR