• 732 999 502
  • biuro@dompogrzebowy-godar.pl

Opinie


Rola jaką odgrywamy pomagając rodzinom pożegnać swoich najbliższych jest bardzo trudna. Staramy się, aby jakość usług przez nas oferowanych była na jak najwyższym poziomie i dążymy do tego, żeby stale rosła .

Chcielibyśmy aby w tym miejscu rodzina miała możliwość podsumowania obsłużonej przez nas uroczystości, tym samym pomagając naszym przyszłym klientom dokonać trudnego wyboru, jakim jest wybranie odpowiedniego zakładu pogrzebowego.


guest
Podpis
70 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna K
Krystyna K
27 lutego 2023 20:51

W imieniu moim i całej rodziny, pragnę podziękować obsłudze Domu Pogrzebowego GODAR, przy zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych brata Tadeusza, a szczególne podziękowanie kieruję do Pana Michała, za profesjonalne podejście i załatwianie wszystkich spraw w sposób perfekcyjny. Za wsparcie w tak trudnej chwili i smutnym czasie. Polecam, Dom Pogrzebowy GODAR. A Tobie Panie Michale, jeszcze raz dziękuję jesteś wspaniałym człowiekiem, pracownikiem, a takich nam trzeba, w trudnych chwilach, jakim jest śmierć bliskiej osoby

Rodzina Chełchowskich, Jasińskich i Niedziółków
Rodzina Chełchowskich, Jasińskich i Niedziółków
4 lutego 2023 19:32

Wielkie Bóg zapłać dla p.Michała i firmy Godar, za wrażliwość, dobre słowo i wszelaką pomoc w przygotowaniu ostatniej podróży naszej Kochanej Mamy Marii Chełchowskiej. Jesteśmy przekonani, że było tak jako powinno być modlitewnie, w pokoju i w wielkiej nadziei.
Dziękujemy za czas i atmosferę ciszy, aby otoczyć naszą Mamę darem nieustającej modlitwy. Niech Wam Bóg błogosławi.

Rodzina ŚP Cecylii Rojek
Rodzina ŚP Cecylii Rojek
3 stycznia 2023 12:07

Serdeczne podziękowania dla pracowników Zakładu Pogrzebowego GODAR, a w szczególności dla PANA MICHAŁA, który w wielką empatią oraz zaangażowaniem pokierował przygotowaniami oraz uroczystością pogrzebową naszej Mamy Cecylii.
Kłaniamy się nisko, dziękując za wszelkie rady i cenne wskazówki.
PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Z wyrazami szacunku rodzina ŚP Cecylii Rojek (01.01.2023)

Jolanta z rodziną
Jolanta z rodziną
9 grudnia 2022 14:25

Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego GODAR, za organizację ceremonii pogrzebowej mojej zmarłej Mamy Zofii (09.11.2022) .
Ogromne zaangażowanie, niezwykłe poszanowanie oraz pełen profesjonalizm – to jest to, co wyróżnia Was wśród konkurencji.
Szczególne podziękowania kieruję do Pana Michała, za życzliwość, empatię oraz dopilnowanie każdego szczegółu, o którym ja mogłabym zapomnieć.
Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła sprawnie i z wielką godnością w stosunku do zmarłej.
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam Zakład Pogrzebowy GODAR w Rząśniku.

Z wyrazami szacunku Jolanta Prusik

Last edited 3 miesięcy temu by Jolanta z rodziną
Hanna Wawryła
Hanna Wawryła
7 grudnia 2022 17:40

Gorące podziękowania i wyrazy uznania dla zakładu pogrzebowego GODAR z Rząśnika, który zajął się pogrzebem naszego Taty śp. Stanisława ( 5 grudnia).Zakład i pracownicy spełnili nasze oczekiwania z empatia i taktem.
Jest to zakład pogrzebowy z KLASĄ..Polecamy wszystkim.

Rodzina Godlewskich

Rodzina Kucharczyków
Rodzina Kucharczyków
23 listopada 2022 20:03

Dziękujemy serdecznie za profesjonalne zorganizowanie ostatniej drogi naszego brata Huberta, od chwili przekroczenia progu zakładu, przez udział w mszy, po ceremonię na cmentarzu. Wszystko odbyło się z wyjątkowym wyczuciem i delikatnością.

Rodzina Stańczaków
Rodzina Stańczaków
9 listopada 2022 20:51

Dziękujemy za organizację uroczystości pogrzebowych Męża/Taty/Dziadka. Doradzanie i realizację indywidualnych próśb, załatwianie spraw urzędowych i formalnych i opiekę p. Michała. A przede wszystkim za stworzenie atmosfery, że pogrzeb najbliższej nam osoby był dla Państwa w tych dniach najważniejszy, co dało się odczuć na każdym etapie od odbioru zwłok aż do samego pochówku.

Magdalena Koszczyc
Magdalena Koszczyc
26 września 2022 21:59

Dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych naszego Aniołka Bartosza B. Za profesjonalizm połączony z ogromnym sercem. Na każdym kroku człowiek czuje się zaopiekowany. Za ogromny szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość w tych trudnych chwilach.

Ireneusz Błaszczyk
Ireneusz Błaszczyk
26 września 2022 21:51

Dziękuję bardzo za zorganizowanie godnego pożegnania mojego syna Bartosza, za pomoc okazaną w tym trudnym okresie, zadbanie o wszystkie szczegóły o których można było zapomnieć i rady, które były tak potrzebne. Ogromne ukłony dla wszystkich pracowników firmy, którzy zadbali o transport i pochówek, za szacunek,spokój,współczucie.

Iwona Kucińska
Iwona Kucińska
12 września 2022 14:05

W imieniu swoim jak i całej rodziny chciałabym bardzo serdecznie podziękować w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych mojej mamy Mari Zdunek . Dziękuję za profesjonalne podejście, życzliwość, cierpliwość , niezwykłą wyrozumiałość, w tak trudnych dla nas chwilach . Panowie bardzo nam pomagali i doradzali . Mając już doświadczenie z firmami pogrzebowymi w przeciwieństwie do innych tę firmę polecę zawsze i każdemu . Wyrazy szacunku i uznania .

Wanda Kamińska
Wanda Kamińska
10 września 2022 17:28

Bardzo dziękuję Firmie Godar za niezwykle profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego ś.p. Taty. Jestem wdzięczna i doceniam pełne zaangażowanie Wszystkich Pracowników- cała uroczystość przebiegła godnie i sprawnie. Pan Michał pamiętał o każdym szczególe. Polecam Firmę z Rząśnika nie tylko ze względu na wysoką jakość usługi, ale i ze względu na przystępne ceny.

Magdalena Jasińska
Magdalena Jasińska
22 sierpnia 2022 17:47

W imieniu mojego dziadka i całej rodziny chciałabym podziękować całej obsłudze domu pogrzebowego „Godar” za pomoc w przygotowaniu ostatniej drogi mojej babci. W tym trudnym dla nas czasie byliście dla nas wielką pomocą. Niech Wam Bóg błogosławi. 🖤

Łukasz Abramczyk
Łukasz Abramczyk
22 sierpnia 2022 17:46

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, doradzenie w wielu kwestiach związanych z organizacją pogrzebu.

Danuta z rodzeństwem
Danuta z rodzeństwem
22 sierpnia 2022 08:38

Dziękujemy za profesjonalną, pełną powagi, kultury, dostojności, elegancji i poszanowania- ostatnią posługę dla naszego taty. Zarówno odbiór zwłok, ich wystawienie w kaplicy, przewóz do kościoła, czuwanie pracowników przy trumnie i wszystkie czynności na cmentarzu wykonane zostały sprawnie i godnie. W każdej chwili mogliśmy mieć kontakt z pracownikiem, który informował, doradzał pomagał oraz przekazywał niezbędne dokumenty. Żałobnicy otrzymali też pamiątkowe obrazki oraz piękną, pamiątkową świecę na grób z kondolencjami dla rodziny.

Dziękujemy bardzo!

Dorota
Dorota
15 sierpnia 2022 21:16

Serdeczne podziękowania za miłą rzetelną obsługę i pełny profesjonalizm.
Pań Michał zadba i pomysli o wszystkim ze szczegółami.Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Last edited 7 miesięcy temu by Dorota
Rodzina Mrozów
Rodzina Mrozów
10 sierpnia 2022 15:43

Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę panu Michałowi i pozostałym pracownikom. Usługa na najwyższym poziomie.

Ewa Mirgos
Ewa Mirgos
27 lipca 2022 07:37

Jeszcze raz chciałam w imieniu całej rodziny podziękować Panu Michałowi jak i całej obsłudze domu pogrzebowego Godar. Profesjonalne podejście i załatwienie wszystkich szczegółów w sposób perfekcyjny to jedno ale ważniejsze jest też podejście do człowieka w tak trudnej chwili i traktowanie go z empatia a wręcz wsparciem. Dziękuję za poprowadzenie Nas w tym smutnym czasie.

Rodzina Królikowskich
Rodzina Królikowskich
12 czerwca 2022 15:52

Ceremonia pogrzebowa dzięki obsłudze domu pogrzebowego „Godar” pod nadzorem Pana Michała była wręcz przepiękna… Pan Michał zadbał o każdy detal, rozwiał wątpliwości na wszystkie zadawane pytania, podszedł do „sprawy” z ogromnym serduchem.
Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny.

k.r
k.r
23 kwietnia 2022 12:18

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za organizację pogrzebu osobie bliskiej memu sercu . Mimo, że od samego początku próbowano mnie zniechęcić i postawić na wybór innego zakładu (ewidentnie konkurencja na czele której stoi duchowny ) zostałem w Rząśniku.. Uważam, że o takich rzeczach powinno się mówić głośno.. Jestem osobą której nikt nie będzie nic narzucał .. Przykre, że w tych czasach tak bardzo rządzi pieniądz. Wracając do Domu Pogrzebowego nie jestem w stanie ubrać w słowa jakiego dobra i empatii tam doświadczyliśmy. Pan Michał pomocny w każdej sprawie o każdej porze dnia i nocy. Piękna duża kaplica ! Oprawa ceremonii na najwyższym poziomie. Nie można się przyczepić nawet do najmniejszego szczegółu..

Bardzo Polecam !

Agata i Waldemar K
Agata i Waldemar K
7 marca 2022 14:20

Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego Godar. Znaleźliśmy tutaj fachową pomoc, wiele życzliwości i empatii.
Pan Michał człowiek dusza – pełen profesjonalizm, wyszedł na przeciw naszym oczekiwaniom, zadbał o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej
Dziękujemy wszystkim pracownikom za ich wkład i całościowe podejście do ludzi

Paulina
Paulina
7 grudnia 2021 09:57

Teraz kiedy już nieco opadły emocje, chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Michałowi, który wszystkim się zajął i sprawił, że ostatnia droga mojej babci była naprawdę piękna. Pan Michał co tu dużo mówić pełen profesjonalizm . Człowiek, który ma w sobie tyle empatii i ciepła że mógłby zwojować świat. Jeśli miałoby mnie kiedyś zabraknąć chciałabym żeby ktoś tak pokierował moich bliskich i zajął się nimi jak Pan Michał pokierował i zajął się mną . Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję raz jeszcze całemu zakładowi za piękna uroczystość pogrzebową mojej babci .

Anna Bryczyńska
Anna Bryczyńska
13 maja 2021 23:16

Jestem pod wielkim wrażeniem dla tak świetnej, taktownej, wrażliwej i wspaniałej obsługi. Uroczystość pogrzebowa mojego Taty była zorganizowana niezwykle profesjonalnie, oprawa całej ceremonii na 6+.
Szczerze polecam Dom Pogrzebowy GODAR.

H.G.
H.G.
13 maja 2021 23:16

Dom Pogrzebowy Godar, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez nich pracę byłem pod wrażeniem:) Wszystko dopięte na ostatni guzik! Polecam i pozdrawiam cały zespół Godar !

Aneta Skóra
Aneta Skóra
13 maja 2021 23:15

Bardzo profesjonalna obsługa. W czasie uroczystości niezwykła dbałość o szczegóły i szacunek dla zmarłego. Spostrzegawczość i chęć jak najlepszej obsługi. Jestem pod wrażeniem.

Agnieszka
Agnieszka
13 maja 2021 23:15

Chciałabym bardzo podziękować za pomoc a właściwie za pełną organizację ceremonii pogrzebowej mojego Stryjka śp. Władysława Sochaczewskiego. Pan Michał dostępny w każdej minucie, odbierał każdy telefon. Bardzo miły i empatyczny człowiek. Pomimo, że dzień pogrzebu to jednak stresujące wydarzenie czułam, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dziękuję raz jeszcze raz jeszcze.
Polecam tę firmę z całego serducha

Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

- M. Buchberger

Dom pogrzebowy GODAR