• 732 999 502
  • biuro@dompogrzebowy-godar.pl

Opinie


Rola jaką odgrywamy pomagając rodzinom pożegnać swoich najbliższych jest bardzo trudna. Staramy się, aby jakość usług przez nas oferowanych była na jak najwyższym poziomie i dążymy do tego, żeby stale rosła .

Chcielibyśmy aby w tym miejscu rodzina miała możliwość podsumowania obsłużonej przez nas uroczystości, tym samym pomagając naszym przyszłym klientom dokonać trudnego wyboru, jakim jest wybranie odpowiedniego zakładu pogrzebowego.


guest
Podpis
49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anna Bryczyńska
Anna Bryczyńska
13 maja 2021 23:16

Jestem pod wielkim wrażeniem dla tak świetnej, taktownej, wrażliwej i wspaniałej obsługi. Uroczystość pogrzebowa mojego Taty była zorganizowana niezwykle profesjonalnie, oprawa całej ceremonii na 6+.
Szczerze polecam Dom Pogrzebowy GODAR.

H.G.
H.G.
13 maja 2021 23:16

Dom Pogrzebowy Godar, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez nich pracę byłem pod wrażeniem:) Wszystko dopięte na ostatni guzik! Polecam i pozdrawiam cały zespół Godar !

Aneta Skóra
Aneta Skóra
13 maja 2021 23:15

Bardzo profesjonalna obsługa. W czasie uroczystości niezwykła dbałość o szczegóły i szacunek dla zmarłego. Spostrzegawczość i chęć jak najlepszej obsługi. Jestem pod wrażeniem.

Agnieszka
Agnieszka
13 maja 2021 23:15

Chciałabym bardzo podziękować za pomoc a właściwie za pełną organizację ceremonii pogrzebowej mojego Stryjka śp. Władysława Sochaczewskiego. Pan Michał dostępny w każdej minucie, odbierał każdy telefon. Bardzo miły i empatyczny człowiek. Pomimo, że dzień pogrzebu to jednak stresujące wydarzenie czułam, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dziękuję raz jeszcze raz jeszcze.
Polecam tę firmę z całego serducha

Agnieszka Kołodziejczyk
Agnieszka Kołodziejczyk
13 maja 2021 23:15

Szczere podziękowania dla domu pogrzebowego Godar, a w szczególności dla pana Michała, za wszelką bardzo życzliwą pomoc i wsparcie przy organizacji ceremonii pogrzebowej Mamy.

Dagmara
Dagmara
13 maja 2021 23:14

Chcielibyśmy bardzo podziękować za organizację pogrzebu naszej Cioci choć to przykry dzień i przykra uroczystość wszystko było zorganizowane profesjonalnie. Dostaliśmy tez ogromne wsparcie ze strony zakładu, zwłaszcza od Pana Michała, dzięki czemu udało nam się przeżyć ten dzień bez dodatkowych stresów i problemów.
Bardzo bardzo dziękujemy, polecamy z całego serca..

Przemysław Nowotka
Przemysław Nowotka
13 maja 2021 23:13

Chciałem bardzo serdecznie podziękować, wszystkim pracownikom firmy, za wspaniałą obsługę, zrozumienie, pełen profesjonalizm odnośnie pogrzebu mojego taty Henryka. Oprawa uroczystości, profesjonalna obsługa była dla rodziny bardzo ważna w ostatniej drodze tak bliskiej nam osoby.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Paweł
Paweł
13 maja 2021 23:13

Bardzo życzliwa, ciepła, otwarta i profesjonalna obsługa ( Pan Michał). Z wyrozumiałością (również w sprawach finansowych) podchodzi do klienta. W sytuacji mniejszego budżetu znajduje korzystne rozwiązania dla obu stron. Polecam wszystkim, którzy chcą pochować bliską osobę.

Magdalena
Magdalena
13 maja 2021 23:13

Bardzo dziękujemy za pomoc w ceremonii. Z całego serca polecam GODAR. Pan Michał dostępny o każdej porze, doradzi, użyje wszystkich kontaktów by pomóc w trudnej chwili.

Z wyrazami szacunku Anna Staniszewska.
Z wyrazami szacunku Anna Staniszewska.
13 maja 2021 22:47

Pragnę z całego serca podziękować pracownikom firmy GODAR za profesjonalną i sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojej ukochanej babci. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pana Michała, który zajął się wszystkim od początku do końca w profesjonalny i pełen zaangażowania sposób. Pan Michał to człowiek o wielkim sercu, pełen empatii, życzliwości, taktu, odznaczający się bardzo wysoką kulturą osobistą – co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno spotkać. Pogrzeb został zorganizowany z taktem i wyczuciem, a Panowie obsługujący byli bardzo dyskretni i dołożyli wszelkich starań, by godnie pochować moją ukochaną babcię. Gratuluję firmie takich pracowników.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i z całego serca polecam usługi Zakładu Pogrzebowego GODAR. To firma na najwyższym poziomie.

Renata Jechna
Renata Jechna
13 maja 2021 22:47

Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego taty składam firmie GODAR podziękowania od siebie i całej mojej rodziny. Był to pierwszy w moim życiu pogrzeb najbliższej dla mnie osoby. Odejście mojego taty było dla mnie bardzo bolesne a Wasza pomoc nieoceniona. Jestem niezmiernie wdzięczna i chwalę Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie bólu po stracie osoby bliskiej.
Szczególne podziękowania dla Pana Michała. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla mnie chwil. Panie Michale jest Pan cudownym człowiekiem . Pełen profesjonalizm.

D. Z.
D. Z.
13 maja 2021 22:46

Dom Pogrzebowy “GODAR” – to profesjonaliści w swojej dziedzinie, jeśli można tak powiedzieć o firmie organizującej pogrzeby. Panowie zajęli się wszystkim, co odciążyło mnie i całą rodzinę w trudnym momencie. Gdy zobaczyłem ciało w szpitalu, zamarłem, lecz Panowie zapewnili mnie, że zrobią wszystko co w ich mocy. NIE ZAWIEDLI – podczas kaplicy, zmarły wyglądał jakby spał. Cała oprawa pogrzebu również na bardzo wysokim poziomie, wzruszająca muzyka, schludnie ubrany personel, czyste auta. Bardzo dziękuję za pomoc i opiekę.

Karolina Raniszewska
Karolina Raniszewska
13 maja 2021 22:46

Chciałam bardzo serdecznie podziękować, wszystkim pracownikom firmy, za wspaniała obsługę, zrozumienie, uszanowanie wszelkich życzeń, odnośnie pogrzebu taty Krzysztofa. Oprawa uroczystości, zadbanie o szczegóły, pełna intymność dla rodziny podczas ostatniej drogi bliskiej osoby, były zarówno dla mnie, jak i dla rodziny nieocenione.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Wanda Kamińska
Wanda Kamińska
13 maja 2021 22:46

Składam serdeczne podziękowania za przygotowanie ceremonii pogrzebowej. W tak ważnej chwili rozstania z osobą ukochaną pracownicy Firmy Godar przeprowadzili całość ceremonii z wielką godnością, klasą, życzliwością. Dziękuję

M.Sz.
M.Sz.
13 maja 2021 22:45

Składam serdeczne podziękowanie na ręce Pana Michała z Domu Pogrzebowego “GODAR” w Rząśniku za profesjonalnie przeprowadzoną pod każdym względem ceremonię pogrzebową Jana Skalika. Wszystko przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm, subtelność i takt. Szczerze polecam, a za razem jeszcze raz Wielkie Dzięki

Rodzina Lipskich
Rodzina Lipskich
13 maja 2021 22:45

Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego Godar za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Obsługa na najwyższym poziomie, z godnością i wielkim szacunkiem.

Jeszcze raz dziękuję Agnieszka Rytel
Jeszcze raz dziękuję Agnieszka Rytel
13 maja 2021 22:45

W zgodnej ocenie całej rodziny, ceremonia pogrzebowa, która odbyła się w dniu 13 stycznia 2018 r, Śp. Tadeusza Świdwy spełniła wszystkie nasze oczekiwania z nawiązką. Uroczystość pożegnania została przeprowadzona profesjonalnie i z ogromnym taktem. Dziękujemy Panu Michałowi Jeżak oraz pracownikom. Zgodnie uważamy, iż dla tegoż zakładu pogrzebowego nie liczą się pieniądze ale przede wszystkim człowiek.

Dziękuję Tadeusz Skalik
Dziękuję Tadeusz Skalik
13 maja 2021 22:44

Bardzo dziękuję za wysoce profesjonalną i pełną empatii obsługę przy pogrzebie brata. Polecam wszystkim!

Barbara Pietrzak
Barbara Pietrzak
13 maja 2021 22:44

W imieniu własnym i całej rodziny pragnę podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Godar za organizację ceremonii pogrzebowej , profesjonalizm , życzliwość . Znakomite wyczucie chwili, dbałość o szczegóły było dla nas ogromnym wsparciem w trudnych chwilach . Dużym plusem jest tez załatwienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z pogrzebem . Polecam z czystym sumieniem.

Adam C.
Adam C.
13 maja 2021 22:43

Jeżeli szukacie DOMU POGRZEBOWEGO to polecam pod każdym względem DOM POGRZEBOWY GODAR w Rząśniku. Pracownicy zapewniają profesjonalną pomoc i wsparcie w załatwieniu wszystkich formalności. Jest to rzetelna, sumienna i uczciwa firma. W imieniu całej rodziny DZIĘKUJĘ wszystkim pracownikom za udzieloną nam pomoc w tym trudnym dla nas czasie.

Żaneta Ćwik
Żaneta Ćwik
13 maja 2021 22:43

Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalizm jaki towarzyszył podczas oprawy pogrzebu mojego synka. W tych szczególnie trudnych chwilach bardzo pomocny okazał się pan Michał Jeżak. Miły, stanowczy a przede wszystkim profesjonalny człowiek, znający się na swojej pracy. Załatwił wszystkie sprawy formalne związane z wypłatą zasiłku pogrzebowego.

Cała oprawa pogrzebu była bardzo skromna, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Kaplica bardzo ładna i czysta.
Mogę z czystym sercem polecić Dom Pogrzebowy Godar w Rząśniku.

Elżbieta S.
Elżbieta S.
13 maja 2021 21:22

Dom Pogrzebowy GODAR zapewnia profesjonalną pomoc i wsparcie. Pracownicy są pełni empatii i służą pomocą na każdym kroku. Jest to rzetelna i bardzo sumienna firma. W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za wszelką okazaną pomoc.

Henryka Cz.
Henryka Cz.
13 maja 2021 21:21

Składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR, za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego męża, piękne ułożenie kwiatów oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności.

Dorota W.
Dorota W.
13 maja 2021 21:21

Serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za przygotowanie pogrzebu mojej Mamy. Są to ludzie uprzejmi, profesjonalni, którzy służą wszelką pomocą w tym trudnym czasie, dzięki czemu załatwianie wszelkich formalności jest dużo łatwiejsze. Dbają o najdrobniejsze szczegóły zarówno jeśli chodzi o przygotowanie ciała, czuwanie w kaplicy, mszę święta oraz oprawę na cmentarzu.

A.G.
A.G.
13 maja 2021 21:21

Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za wyjątkowy profesjonalizm i serdeczne potraktowanie nas w chwili pożegnania bliskiej nam osoby. Dziękujemy za takt, ogromny szacunek dla zmarłego i jego rodziny. Jesteśmy wdzięczni również za odczuwalną wobec nas życzliwość i wyrozumiałość.
Szczerze polecam usługi tego Domu Pogrzebowego, jeśli pojawi się w życiu taka smutna konieczność.

Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

- M. Buchberger

Dom pogrzebowy GODAR