• 732 999 502
  • biuro@dompogrzebowy-godar.pl

Opinie


Rola jaką odgrywamy pomagając rodzinom pożegnać swoich najbliższych jest bardzo trudna. Staramy się, aby jakość usług przez nas oferowanych była na jak najwyższym poziomie i dążymy do tego, żeby stale rosła .

Chcielibyśmy aby w tym miejscu rodzina miała możliwość podsumowania obsłużonej przez nas uroczystości, tym samym pomagając naszym przyszłym klientom dokonać trudnego wyboru, jakim jest wybranie odpowiedniego zakładu pogrzebowego.


Subscribe
Powiadom o
guest
Podpis
85 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta Nasalska
Elżbieta Nasalska
4 lutego 2024 20:01

Nie sposób wyrazić wdzięczności Pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za okazaną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu brata i wsparcie w tak trudnym dla nas czasie.
Pan Michał Jeżak jest człowiekiem o wielkim sercu, wrażliwym i pełnym szacunku dla zmarłej osoby. Z całego serca, dziękuję.

Dzieci, wnuczki i prawnuki
Dzieci, wnuczki i prawnuki
30 stycznia 2024 21:11

Bardzo jesteśmy wdzięczni Domowi Pogrzebowemu Gogar w Rząśniku za wspaniałe zorganizowanie ceremonii pogrzebowej dla naszego Taty.
Jakość świadczonych usług przez pracowników tej Firmy była na najwyższym poziomie, a my jako klienci mieliśmy okazję doświadczyć prawdziwego profesjonalizmu i jednocześnie szeroko pojętego człowieczeństwa w trudnej i skomplikowanej dla nas sytuacji.
Ciepło, życzliwość, troska o każdy szczegół, współczucie, wrażliwość i takt, wysoka kultura i pełne zaangażowanie – to wszystko, co zaoferował Pan Michał przygotowując naszego Tatę do ostatniej drogi.
Pozostali pracownicy obsługujący ceremonię absolutnie stanęli na wysokości zadania. Ich wysokie kompetencje, troska i zaangażowanie były widoczne od momentu przybycia karawanu pod kościół do chwili umieszczenia trumny w grobie. Do swoich usług na najwyższym poziomie, w tym także elektronicznego powiadomienia eKlepsydra i elektronicznego podziękowania Rodziny za udział w pogrzebie wysłanych w formie sms-ów, Firma dołączyła drobne, okolicznościowe, pamiątkowe gadżety dla rodziny i uczestników pogrzebu.
Z serca polecamy tę Firmę wszystkim, którzy staną przed wyborem domu pogrzebowego i którym będzie zależało, aby pożegnanie bliskiej osoby było wyjątkowe.

Anna Chmielewska
Anna Chmielewska
16 grudnia 2023 19:41

W imieniu swoim jak i calej rodziny bardzo dziękujemy za zorganizowanie godnego pożegnania mojego Dziadka, za pomoc okazaną w tym trudnym okresie, zadbanie o wszystkie szczegóły. Ogromne ukłony dla wszystkich pracowników firmy. Majac juz doswiadczenie z firmami pogrzebowymi w przeciwieństwie do innych tę firmę polece zawsze i każdemu. Jeszcze raz dziękuję.

Magda Prządak
Magda Prządak
8 listopada 2023 12:28

Dziękuję Panu Michałowi i całemu zespołowi za nieocenioną pomoc , organizację i wsparcie podczas ostatniej drogi mojego Ś.P. dziadka. Drugi raz korzystaliśmy z Państwa usług i po raz drugi zorganizowali pogrzeb , służyli pomocą, dobrym słowem i wsparciem. Bóg zapłać! 🖤

Hanna Ławicka Szczecin
Hanna Ławicka Szczecin
26 października 2023 17:35

Chciałabym uprzejmie podziękować Panu Michałowi oraz Pracownikom firmy „GODAR” za wysoce profesjonalne zorganizowanie ceremonii odprowadzenia mojego Śp. Taty na miejsce wiecznego spoczynku. Niezwykle sprawne i z powagą należną tej tak smutnej chwili, prowadzenie uroczystości pozwoliły mojej rodzinie w spokoju i godności pożegnać mojego Śp. Tatę. Oprawa ceremonii i pełna wyrozumiałości, delikatności i gotowości do spełniania naszych próśb przez Pracowników zasługują na najwyższą ocenę.
W roku 2018 korzystałam już z usług firmy „GODAR” żegnając moją Śp. Mamę i wtedy też okazywano nam pełną empatię. Wyrazem tego było pełne utożsamianie się Pracowników z żałobnikami.
Bardzo polecam usługi pogrzebowe świadczone przez „Dom Pogrzebowy” GODAR.
Wysoki perfekcjonizm jaki cechuje pracę firmy zasługuje na wyróżnienie.

Agnieszka Kowalska
Agnieszka Kowalska
31 sierpnia 2023 16:01

Podziękowanie
Składam serdeczne podziękowania dla domu pogrzebowego GODAR w Rząśniku, a w szczególności panu Michałowi za zorganizowanie ostatniej drogi i ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Za wykazanie dużej empatii i wsparcia w tym trudnym czasie.
Panie Michale, z całego serca dziękuję za profesjonalne podejście, wrażliwość i słowo wsparcia, za ludzkie podejście i załatwienie wszystkich spraw w sposób perfekcyjny.
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam dom pogrzebowy GODAR wszystkim, ktòrzy zetkną się z tą przykrą i bolesną rzeczywistością.
Z wyrazami szacunku i uznania oraz ogromnymi podziękowaniami Agnieszka

Bożena
Bożena
16 sierpnia 2023 10:46

Serdeczne podziękowania dla Pana Michała oraz wszystkich pracownikow firmy GODAR za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Dziękuję za wsparcie, profesjonalne podejście i załatwienie wszystkich spraw. Z całego serca polecam Zakład Pogrzebowy GODAR w Rzaśniku

Dzieci, wnuki i prawnuki
Dzieci, wnuki i prawnuki
22 lipca 2023 13:23

Wielkie Bóg zapłać dla p.Michała i firmy Godar, za wrażliwość, dobre słowo i wszelaką pomoc w przygotowaniu ostatniej podróży naszego
Kochanego Taty, Dziadka i Pradziadka
Czesława Chełchowskiego
Jesteśmy przekonani, że było tak jako powinno być modlitewnie, w pokoju i w wielkiej nadziei.
Dziękujemy za czas i atmosferę ciszy, aby otoczyć naszego Tatę i Mamę darem nieustającej modlitwy.
Dziękujemy za każdą wspólną chwilę i bicie dzwonów w naszym parafialnym kościele, gdzie Tata zaczynał i przeżył swoje życie.
Niech Wam Bóg błogosławi🙏🏻🙏🏻

Last edited 7 miesięcy temu by Dzieci, wnuki i prawnuki
Wioleta K
Wioleta K
15 lipca 2023 18:15

Godny polecenia Dom Pogrzebowy w Rząśniku. Profesjonalna obsługa pod każdym względem, jestem bardzo wdzięczna za pomoc w organizacji pogrzebu, załatwieniu wszelkich spraw i za duże zaangażowanie ze strony pracowników Godaru. Bardzo polecam każdemu w 100% ten właśnie Dom Pogrzebowy.

Agnieszka Krasieńko
Agnieszka Krasieńko
11 lipca 2023 19:39

W imieniu swoim jak i mój rodziny bardzo dziękujemy Obsłudze domu Pogrzebowego Godar za wszelką pomoc i profesjonalne a zarazem ludzkie podejście przy organizacji pogrzebu mojego brata.. Panowie o wielkim sercu a w szczególności Pan Michał, bo naprawdę człowiek o wielkim ❤️… Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam w 100% dom pogrzebowy…

Karolina R.
Karolina R.
19 maja 2023 08:55

W imieniu swoim i całej rodziny chciałabym podziękować obsłudze domu pogrzebowego GODAR. W szczególności podziękowania kieruję do Pana Michała, który wykazał dużą empatię i wsparcie w tak trudnym dla nas czasie. Pan Michał i pozostali pracownicy wykazali się ogromnym profesjonalizmem podczas całej ceremonii pogrzebowej mojego taty.

Robert Sz
Robert Sz
19 maja 2023 08:54

Dziękuję całemu zespołowi za profesjonalna obsługę. Szczególnie podziękowania kieruję do Pana Michała za dopilnowanie każdego szczegółu związanego z pochówkiem bliskiej mi ciotki.
Polecam każdemu współpracę z Domem Pogrzebowym GODAR.

Marek Stańczak
Marek Stańczak
12 maja 2023 09:32

Dziękujemy za organizację uroczystości pogrzebowych Męża/Taty/Dziadka. Doradzanie i realizację indywidualnych próśb, załatwianie spraw urzędowych i formalnych i opiekę p. Michała. A przede wszystkim za stworzenie atmosfery, że pogrzeb najbliższej nam osoby był dla Państwa w tych dniach najważniejszy co dało się odczuć na każdym etapie od odbioru zwłok aż do samego pochówku.

Rodzina Stańczaków

Paweł Garbarczyk
Paweł Garbarczyk
12 maja 2023 09:31

Bardzo chciałbym podziękować panu Michałowi oraz wszystkim pracownikom firmy Godar za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Pełen profesjonalizm od transportu, poprzez przygotowanie ciała jak i samego pogrzebu. Pan Michał okazał olbrzymie wsparcie już podczas pierwszej rozmowy. Doradził w sprawie ubioru jak i trumny tak by zmarła wyglądała jak najlepiej. Olbrzymia empatia i ogromne doświadczenie z jego strony. Mama wyglądała jakby spokojnie spała. Cała rodzina i wszyscy znajomi byli pod ogromnym wrażeniem jak cała obsługa dbała o najmniejsze szczegóły ceremonii. Zaangażowanie pana Michała i reszty pracowników pozwoliło nam najbliższym spokojnie i godnie pożegnać się ze zmarłą. Z czystym sercem mogę polecić usługi firmy Godar.

Karolina Budna
Karolina Budna
30 marca 2023 12:17

Ekipa godna zaufania. Wszyscy Panowie stanęli na wysokości zadania, wykonując bezbłędnie swoją prace. W imieniu całej rodziny z całego serca dziękujemy, oraz z czystym sercem możemy polecić

Krystyna K
Krystyna K
27 lutego 2023 20:51

W imieniu moim i całej rodziny, pragnę podziękować obsłudze Domu Pogrzebowego GODAR, przy zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych brata Tadeusza, a szczególne podziękowanie kieruję do Pana Michała, za profesjonalne podejście i załatwianie wszystkich spraw w sposób perfekcyjny. Za wsparcie w tak trudnej chwili i smutnym czasie. Polecam, Dom Pogrzebowy GODAR. A Tobie Panie Michale, jeszcze raz dziękuję jesteś wspaniałym człowiekiem, pracownikiem, a takich nam trzeba, w trudnych chwilach, jakim jest śmierć bliskiej osoby

Rodzina Chełchowskich, Jasińskich i Niedziółków
Rodzina Chełchowskich, Jasińskich i Niedziółków
4 lutego 2023 19:32

Wielkie Bóg zapłać dla p.Michała i firmy Godar, za wrażliwość, dobre słowo i wszelaką pomoc w przygotowaniu ostatniej podróży naszej Kochanej Mamy Marii Chełchowskiej. Jesteśmy przekonani, że było tak jako powinno być modlitewnie, w pokoju i w wielkiej nadziei.
Dziękujemy za czas i atmosferę ciszy, aby otoczyć naszą Mamę darem nieustającej modlitwy. Niech Wam Bóg błogosławi.

Rodzina ŚP Cecylii Rojek
Rodzina ŚP Cecylii Rojek
3 stycznia 2023 12:07

Serdeczne podziękowania dla pracowników Zakładu Pogrzebowego GODAR, a w szczególności dla PANA MICHAŁA, który w wielką empatią oraz zaangażowaniem pokierował przygotowaniami oraz uroczystością pogrzebową naszej Mamy Cecylii.
Kłaniamy się nisko, dziękując za wszelkie rady i cenne wskazówki.
PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Z wyrazami szacunku rodzina ŚP Cecylii Rojek (01.01.2023)

Jolanta z rodziną
Jolanta z rodziną
9 grudnia 2022 14:25

Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego GODAR, za organizację ceremonii pogrzebowej mojej zmarłej Mamy Zofii (09.11.2022) .
Ogromne zaangażowanie, niezwykłe poszanowanie oraz pełen profesjonalizm – to jest to, co wyróżnia Was wśród konkurencji.
Szczególne podziękowania kieruję do Pana Michała, za życzliwość, empatię oraz dopilnowanie każdego szczegółu, o którym ja mogłabym zapomnieć.
Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła sprawnie i z wielką godnością w stosunku do zmarłej.
Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam Zakład Pogrzebowy GODAR w Rząśniku.

Z wyrazami szacunku Jolanta Prusik

Last edited 1 rok temu by Jolanta z rodziną
Hanna Wawryła
Hanna Wawryła
7 grudnia 2022 17:40

Gorące podziękowania i wyrazy uznania dla zakładu pogrzebowego GODAR z Rząśnika, który zajął się pogrzebem naszego Taty śp. Stanisława ( 5 grudnia).Zakład i pracownicy spełnili nasze oczekiwania z empatia i taktem.
Jest to zakład pogrzebowy z KLASĄ..Polecamy wszystkim.

Rodzina Godlewskich

Rodzina Kucharczyków
Rodzina Kucharczyków
23 listopada 2022 20:03

Dziękujemy serdecznie za profesjonalne zorganizowanie ostatniej drogi naszego brata Huberta, od chwili przekroczenia progu zakładu, przez udział w mszy, po ceremonię na cmentarzu. Wszystko odbyło się z wyjątkowym wyczuciem i delikatnością.

Rodzina Stańczaków
Rodzina Stańczaków
9 listopada 2022 20:51

Dziękujemy za organizację uroczystości pogrzebowych Męża/Taty/Dziadka. Doradzanie i realizację indywidualnych próśb, załatwianie spraw urzędowych i formalnych i opiekę p. Michała. A przede wszystkim za stworzenie atmosfery, że pogrzeb najbliższej nam osoby był dla Państwa w tych dniach najważniejszy, co dało się odczuć na każdym etapie od odbioru zwłok aż do samego pochówku.

Magdalena Koszczyc
Magdalena Koszczyc
26 września 2022 21:59

Dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych naszego Aniołka Bartosza B. Za profesjonalizm połączony z ogromnym sercem. Na każdym kroku człowiek czuje się zaopiekowany. Za ogromny szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość w tych trudnych chwilach.

Ireneusz Błaszczyk
Ireneusz Błaszczyk
26 września 2022 21:51

Dziękuję bardzo za zorganizowanie godnego pożegnania mojego syna Bartosza, za pomoc okazaną w tym trudnym okresie, zadbanie o wszystkie szczegóły o których można było zapomnieć i rady, które były tak potrzebne. Ogromne ukłony dla wszystkich pracowników firmy, którzy zadbali o transport i pochówek, za szacunek,spokój,współczucie.

Iwona Kucińska
Iwona Kucińska
12 września 2022 14:05

W imieniu swoim jak i całej rodziny chciałabym bardzo serdecznie podziękować w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych mojej mamy Mari Zdunek . Dziękuję za profesjonalne podejście, życzliwość, cierpliwość , niezwykłą wyrozumiałość, w tak trudnych dla nas chwilach . Panowie bardzo nam pomagali i doradzali . Mając już doświadczenie z firmami pogrzebowymi w przeciwieństwie do innych tę firmę polecę zawsze i każdemu . Wyrazy szacunku i uznania .

Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

- M. Buchberger

Dom pogrzebowy GODAR