• 732 999 502
  • biuro@dompogrzebowy-godar.pl

Opinie


Rola jaką odgrywamy pomagając rodzinom pożegnać swoich najbliższych jest bardzo trudna. Staramy się, aby jakość usług przez nas oferowanych była na jak najwyższym poziomie i dążymy do tego, żeby stale rosła .

Chcielibyśmy aby w tym miejscu rodzina miała możliwość podsumowania obsłużonej przez nas uroczystości, tym samym pomagając naszym przyszłym klientom dokonać trudnego wyboru, jakim jest wybranie odpowiedniego zakładu pogrzebowego.


guest
Podpis
55 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzina Mrozów
Rodzina Mrozów
10 sierpnia 2022 15:43

Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę panu Michałowi i pozostałym pracownikom. Usługa na najwyższym poziomie.

Ewa Mirgos
Ewa Mirgos
27 lipca 2022 07:37

Jeszcze raz chciałam w imieniu całej rodziny podziękować Panu Michałowi jak i całej obsłudze domu pogrzebowego Godar. Profesjonalne podejście i załatwienie wszystkich szczegółów w sposób perfekcyjny to jedno ale ważniejsze jest też podejście do człowieka w tak trudnej chwili i traktowanie go z empatia a wręcz wsparciem. Dziękuję za poprowadzenie Nas w tym smutnym czasie.

Rodzina Królikowskich
Rodzina Królikowskich
12 czerwca 2022 15:52

Ceremonia pogrzebowa dzięki obsłudze domu pogrzebowego „Godar” pod nadzorem Pana Michała była wręcz przepiękna… Pan Michał zadbał o każdy detal, rozwiał wątpliwości na wszystkie zadawane pytania, podszedł do „sprawy” z ogromnym serduchem.
Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny.

k.r
k.r
23 kwietnia 2022 12:18

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za organizację pogrzebu osobie bliskiej memu sercu . Mimo, że od samego początku próbowano mnie zniechęcić i postawić na wybór innego zakładu (ewidentnie konkurencja na czele której stoi duchowny ) zostałem w Rząśniku.. Uważam, że o takich rzeczach powinno się mówić głośno.. Jestem osobą której nikt nie będzie nic narzucał .. Przykre, że w tych czasach tak bardzo rządzi pieniądz. Wracając do Domu Pogrzebowego nie jestem w stanie ubrać w słowa jakiego dobra i empatii tam doświadczyliśmy. Pan Michał pomocny w każdej sprawie o każdej porze dnia i nocy. Piękna duża kaplica ! Oprawa ceremonii na najwyższym poziomie. Nie można się przyczepić nawet do najmniejszego szczegółu..

Bardzo Polecam !

Agata i Waldemar K
Agata i Waldemar K
7 marca 2022 14:20

Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego Godar. Znaleźliśmy tutaj fachową pomoc, wiele życzliwości i empatii.
Pan Michał człowiek dusza – pełen profesjonalizm, wyszedł na przeciw naszym oczekiwaniom, zadbał o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej
Dziękujemy wszystkim pracownikom za ich wkład i całościowe podejście do ludzi

Paulina
Paulina
7 grudnia 2021 09:57

Teraz kiedy już nieco opadły emocje, chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Michałowi, który wszystkim się zajął i sprawił, że ostatnia droga mojej babci była naprawdę piękna. Pan Michał co tu dużo mówić pełen profesjonalizm . Człowiek, który ma w sobie tyle empatii i ciepła że mógłby zwojować świat. Jeśli miałoby mnie kiedyś zabraknąć chciałabym żeby ktoś tak pokierował moich bliskich i zajął się nimi jak Pan Michał pokierował i zajął się mną . Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję raz jeszcze całemu zakładowi za piękna uroczystość pogrzebową mojej babci .

Anna Bryczyńska
Anna Bryczyńska
13 maja 2021 23:16

Jestem pod wielkim wrażeniem dla tak świetnej, taktownej, wrażliwej i wspaniałej obsługi. Uroczystość pogrzebowa mojego Taty była zorganizowana niezwykle profesjonalnie, oprawa całej ceremonii na 6+.
Szczerze polecam Dom Pogrzebowy GODAR.

H.G.
H.G.
13 maja 2021 23:16

Dom Pogrzebowy Godar, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez nich pracę byłem pod wrażeniem:) Wszystko dopięte na ostatni guzik! Polecam i pozdrawiam cały zespół Godar !

Aneta Skóra
Aneta Skóra
13 maja 2021 23:15

Bardzo profesjonalna obsługa. W czasie uroczystości niezwykła dbałość o szczegóły i szacunek dla zmarłego. Spostrzegawczość i chęć jak najlepszej obsługi. Jestem pod wrażeniem.

Agnieszka
Agnieszka
13 maja 2021 23:15

Chciałabym bardzo podziękować za pomoc a właściwie za pełną organizację ceremonii pogrzebowej mojego Stryjka śp. Władysława Sochaczewskiego. Pan Michał dostępny w każdej minucie, odbierał każdy telefon. Bardzo miły i empatyczny człowiek. Pomimo, że dzień pogrzebu to jednak stresujące wydarzenie czułam, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dziękuję raz jeszcze raz jeszcze.
Polecam tę firmę z całego serducha

Agnieszka Kołodziejczyk
Agnieszka Kołodziejczyk
13 maja 2021 23:15

Szczere podziękowania dla domu pogrzebowego Godar, a w szczególności dla pana Michała, za wszelką bardzo życzliwą pomoc i wsparcie przy organizacji ceremonii pogrzebowej Mamy.

Dagmara
Dagmara
13 maja 2021 23:14

Chcielibyśmy bardzo podziękować za organizację pogrzebu naszej Cioci choć to przykry dzień i przykra uroczystość wszystko było zorganizowane profesjonalnie. Dostaliśmy tez ogromne wsparcie ze strony zakładu, zwłaszcza od Pana Michała, dzięki czemu udało nam się przeżyć ten dzień bez dodatkowych stresów i problemów.
Bardzo bardzo dziękujemy, polecamy z całego serca..

Przemysław Nowotka
Przemysław Nowotka
13 maja 2021 23:13

Chciałem bardzo serdecznie podziękować, wszystkim pracownikom firmy, za wspaniałą obsługę, zrozumienie, pełen profesjonalizm odnośnie pogrzebu mojego taty Henryka. Oprawa uroczystości, profesjonalna obsługa była dla rodziny bardzo ważna w ostatniej drodze tak bliskiej nam osoby.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Paweł
Paweł
13 maja 2021 23:13

Bardzo życzliwa, ciepła, otwarta i profesjonalna obsługa ( Pan Michał). Z wyrozumiałością (również w sprawach finansowych) podchodzi do klienta. W sytuacji mniejszego budżetu znajduje korzystne rozwiązania dla obu stron. Polecam wszystkim, którzy chcą pochować bliską osobę.

Magdalena
Magdalena
13 maja 2021 23:13

Bardzo dziękujemy za pomoc w ceremonii. Z całego serca polecam GODAR. Pan Michał dostępny o każdej porze, doradzi, użyje wszystkich kontaktów by pomóc w trudnej chwili.

Z wyrazami szacunku Anna Staniszewska.
Z wyrazami szacunku Anna Staniszewska.
13 maja 2021 22:47

Pragnę z całego serca podziękować pracownikom firmy GODAR za profesjonalną i sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojej ukochanej babci. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pana Michała, który zajął się wszystkim od początku do końca w profesjonalny i pełen zaangażowania sposób. Pan Michał to człowiek o wielkim sercu, pełen empatii, życzliwości, taktu, odznaczający się bardzo wysoką kulturą osobistą – co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno spotkać. Pogrzeb został zorganizowany z taktem i wyczuciem, a Panowie obsługujący byli bardzo dyskretni i dołożyli wszelkich starań, by godnie pochować moją ukochaną babcię. Gratuluję firmie takich pracowników.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i z całego serca polecam usługi Zakładu Pogrzebowego GODAR. To firma na najwyższym poziomie.

Renata Jechna
Renata Jechna
13 maja 2021 22:47

Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego taty składam firmie GODAR podziękowania od siebie i całej mojej rodziny. Był to pierwszy w moim życiu pogrzeb najbliższej dla mnie osoby. Odejście mojego taty było dla mnie bardzo bolesne a Wasza pomoc nieoceniona. Jestem niezmiernie wdzięczna i chwalę Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie bólu po stracie osoby bliskiej.
Szczególne podziękowania dla Pana Michała. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla mnie chwil. Panie Michale jest Pan cudownym człowiekiem . Pełen profesjonalizm.

D. Z.
D. Z.
13 maja 2021 22:46

Dom Pogrzebowy “GODAR” – to profesjonaliści w swojej dziedzinie, jeśli można tak powiedzieć o firmie organizującej pogrzeby. Panowie zajęli się wszystkim, co odciążyło mnie i całą rodzinę w trudnym momencie. Gdy zobaczyłem ciało w szpitalu, zamarłem, lecz Panowie zapewnili mnie, że zrobią wszystko co w ich mocy. NIE ZAWIEDLI – podczas kaplicy, zmarły wyglądał jakby spał. Cała oprawa pogrzebu również na bardzo wysokim poziomie, wzruszająca muzyka, schludnie ubrany personel, czyste auta. Bardzo dziękuję za pomoc i opiekę.

Karolina Raniszewska
Karolina Raniszewska
13 maja 2021 22:46

Chciałam bardzo serdecznie podziękować, wszystkim pracownikom firmy, za wspaniała obsługę, zrozumienie, uszanowanie wszelkich życzeń, odnośnie pogrzebu taty Krzysztofa. Oprawa uroczystości, zadbanie o szczegóły, pełna intymność dla rodziny podczas ostatniej drogi bliskiej osoby, były zarówno dla mnie, jak i dla rodziny nieocenione.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Wanda Kamińska
Wanda Kamińska
13 maja 2021 22:46

Składam serdeczne podziękowania za przygotowanie ceremonii pogrzebowej. W tak ważnej chwili rozstania z osobą ukochaną pracownicy Firmy Godar przeprowadzili całość ceremonii z wielką godnością, klasą, życzliwością. Dziękuję

M.Sz.
M.Sz.
13 maja 2021 22:45

Składam serdeczne podziękowanie na ręce Pana Michała z Domu Pogrzebowego “GODAR” w Rząśniku za profesjonalnie przeprowadzoną pod każdym względem ceremonię pogrzebową Jana Skalika. Wszystko przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm, subtelność i takt. Szczerze polecam, a za razem jeszcze raz Wielkie Dzięki

Rodzina Lipskich
Rodzina Lipskich
13 maja 2021 22:45

Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego Godar za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Obsługa na najwyższym poziomie, z godnością i wielkim szacunkiem.

Jeszcze raz dziękuję Agnieszka Rytel
Jeszcze raz dziękuję Agnieszka Rytel
13 maja 2021 22:45

W zgodnej ocenie całej rodziny, ceremonia pogrzebowa, która odbyła się w dniu 13 stycznia 2018 r, Śp. Tadeusza Świdwy spełniła wszystkie nasze oczekiwania z nawiązką. Uroczystość pożegnania została przeprowadzona profesjonalnie i z ogromnym taktem. Dziękujemy Panu Michałowi Jeżak oraz pracownikom. Zgodnie uważamy, iż dla tegoż zakładu pogrzebowego nie liczą się pieniądze ale przede wszystkim człowiek.

Dziękuję Tadeusz Skalik
Dziękuję Tadeusz Skalik
13 maja 2021 22:44

Bardzo dziękuję za wysoce profesjonalną i pełną empatii obsługę przy pogrzebie brata. Polecam wszystkim!

Barbara Pietrzak
Barbara Pietrzak
13 maja 2021 22:44

W imieniu własnym i całej rodziny pragnę podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Godar za organizację ceremonii pogrzebowej , profesjonalizm , życzliwość . Znakomite wyczucie chwili, dbałość o szczegóły było dla nas ogromnym wsparciem w trudnych chwilach . Dużym plusem jest tez załatwienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z pogrzebem . Polecam z czystym sumieniem.

Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

- M. Buchberger

Dom pogrzebowy GODAR