ksiega
krzyz

Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego Godar za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Obsługa na najwyższym poziomie, z godnością i wielkim szacunkiem.

Rodzina Lipskich


 

W zgodnej ocenie całej rodziny,ceremonia pogrzebowa, która odbyła się w dniu 13 stycznia 2018 r, Śp. Tadeusza Świdwy spełniła wszystkie nasze oczekiwania z nawiązką. Uroczystość pożegnania została przeprowadzona profesjonalnie i z ogromnym taktem. Dziękujemy Panu Michałowi Jeżak oraz pracownikom.  Zgodnie uważamy,iż dla tegoż zakładu pogrzebowego nie liczą się pieniądze ale przede wszystkim człowiek.

 Jeszcze raz dziękuję Agnieszka Rytel


 

Bardzo dziękuję za wysoce profesjonalną i pełną empatii obsługę przy pogrzebie brata.Polecam wszystkim!

Dziękuję Tadeusz Skalik


 

W imieniu własnym i całej rodziny pragnę podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Godar za organizację ceremonii pogrzebowej , profesjonalizm , życzliwość . Znakomite wyczucie chwili, dbałość o szczegóły było dla nas ogromnym wsparciem w trudnych chwilach . Dużym plusem jest tez załatwienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z pogrzebem . Polecam z czystym sumieniem.

Barbara Pietrzak


 

Jeżeli szukacie DOMU POGRZEBOWEGO to polecam pod każdym względem DOM POGRZEBOWY GODAR w Rząśniku. Pracownicy zapewniają profesjonalną pomoc i wsparcie w załatwieniu wszystkich formalności. Jest to rzetelna,sumienna i uczciwa firma. W imieniu całej rodziny DZIĘKUJĘ wszystkim pracownikom za udzieloną nam pomoc w tym trudnym dla nas czasie.

Adam C.


 

Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalizm jaki towarzyszył podczas oprawy pogrzebu mojego synka. W tych szczególnie trudnych chwilach bardzo pomocny okazał się pan Michał Jeżak. Miły, stanowczy a przede wszystkim profesjonalny człowiek, znający się na swojej pracy. Załatwił wszystkie sprawy formalne związane z wypłatą zasiłku pogrzebowego.

Cała oprawa pogrzebu była bardzo skromna, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Kaplica bardzo ładna i czysta.
Mogę z czystym sercem polecić Dom Pogrzebowy Godar w Rząśniku.

Żaneta Ćwik


 

Dom Pogrzebowy GODAR zapewnia profesjonalną pomoc i wsparcie. Pracownicy są pełni empatii i służą pomocą na każdym kroku. Jest to rzetelna i bardzo sumienna firma. W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za wszelką okazaną pomoc.

Elżbieta S.


 

Składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR, za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego męża, piękne ułożenie kwiatów oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności.

Henryka Cz.


 

Serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za przygotowanie pogrzebu mojej Mamy. Są to ludzie uprzejmi, profesjonalni, którzy służą wszelką pomocą w tym trudnym czasie, dzięki czemu załatwianie wszelkich formalności jest dużo łatwiejsze. Dbają o najdrobniejsze szczegóły zarówno jeśli chodzi o przygotowanie ciała, czuwanie w kaplicy, mszę święta oraz oprawę na cmentarzu.

Dorota W.


 

Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR za wyjątkowy profesjonalizm i serdeczne potraktowanie nas w chwili pożegnania bliskiej nam osoby. Dziękujemy za takt, ogromny szacunek dla zmarłego i jego rodziny. Jesteśmy wdzięczni również za odczuwalną wobec nas życzliwość i wyrozumiałość.
Szczerze polecam usługi tego Domu Pogrzebowego, jeśli pojawi się w życiu taka smutna konieczność.

A.G.


 

Jestem bardzo zadowolona z usług Domu Pogrzebowego. Pracownicy są bardzo profesjonalni, chcą jak najbardziej pomóc rodzinie zmarłego. Z ciałem obchodzą się z wielkim szacunkiem i z godnością.

Polecam M.Sz


 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego GODAR za pomoc w przygotowaniu pięknej oprawy pogrzebu naszej Mamy. Szczególnie Pan Michał dołożył wszelkich starań, aby przykra powinność pochowku Rodzica była, jak najmniej bolesna. Dom Pogrzebowy Godar, to najkrócej mówiąc, z jednej strony profesjonalizm, ale nie rutyna, a z drugiej, wrażliwość i pełna elastyczność. Raz jeszcze dziękujemy i w 100% polecamy usługi.

Rodzina Grzybowskich


 

Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej babci Marianny Trzcińskiej. Uroczystości pogrzebowe zorganizowane zostały w sposób profesjonalny. Bardzo dziękujemy.

Rodzina Trzcińskich


 

W dniu 4 marca 2017 r. zmarła nasza mama. W tak trudnych dla nas chwilach, wielkim wsparciem był Dom Pogrzebowy GODAR. Pragniemy podziękować za profesjonalną i wysoką jakość
usług. Rodzina jest wdzięczna za okazała wyrozumiałość i organizację pogrzebu. Polecamy ten Dom Pogrzebowy. Z wyrazami szacunku pogrążona w żałobie rodzina.

Sławomir Bryk


 

Jako klienci Zakładu Pogrzebowego GODAR w Rząśniku składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług a także co bardzo ważne za pełne zrozumienie, szacunek i profesjonalne podejście do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu przygotowanie ceremonii pogrzebowej jak również sam pochówek przebiegł bez najmniejszych zastrzeżeń.
Dodać należy również, iż jakość usług i zaangażowanie pracowników, były na bardzo wysokim poziomie.
W imieniu swoim i mojego męża a także bliskich osób zmarłego jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego GODAR w Rząśniku. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią bliskiej osoby.

Anna i Grzegorz K.


 

Dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego Godar w Rząśniku za ciepłą i profesjonalną obsługę pogrzebu ś.p Michała Gajda, oraz empatię i życzliwość w podejściu do mojej osoby w traumatycznym momęcie mojego życia. Dziękuję za rzeczowe załatwienie wszystkich formalności związanych z pogrzebem i transportem ciała do Kodnia. W sposób szczególny pragnę podziękować Panu Michałowi Jeżak za jego profesjonalność na każdym etapie pogrzebu, a wsposób
szczególny za piękną muzykę w czasie włożenia ciała do grobu. Jest to pierwszy zakład pogrzebowy, który w taki sposób podchodzi do klienta, pragnę zaznaczyć iż był to trzeci pogrzeb organizowany przeze mnie. Tylko w tym zakładzie pogrzebowym otoczono mnie takim profesjonalizmem.

Z serca dziękuję Teresa.


 

W poczuciu wyrażenia naszej wdzięczności za profesjonalne przeprowadzenie w dniu 21.02.2017 r. uroczystości pogrzebowej naszej zmarłej mamy Marianny Kaput pragniemy tą drogą przekazać wyrazy uznania i serdeczne podziękowania.
Mając na uwadze profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Państwa Firmy wierzymy, że Firma będzie się rozwijać i pozyskiwać szerokie uznanie wśród osób potrzebujących w tej
formie pomocy.

Z wyrazami szacunku Kzysztof Kaput z Rodzeństwem


 

Bardzo serdecznie dziękujemy zakładowi pogrzebowemu GODAR za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej. Obsługa zarówno jak i sam właściciel wykazali się profesjonalizmem oraz szacunkiem do zmarłego jak i pogrążonej w żałobie rodzinie. Szczególne podziękowania dla Pana z biura, który towarzyszył pomocną radą na każdym kroku. Z czystym sumieniem polecam ten dom pogrzebowy.

K.W.


 

Dom Pogrzebowy GODAR to zakład oferujący bardzo profesjonalną pomoc w organizacji pogrzebu.
Szybka odpowiedź na telefon, żeby przetransportować ciało z domu do domu pogrzebowego,  życzliwość, zrozumienie, piękna – przestronna kaplica i fachowa obsługa to wizytówka tego zakładu.
Szczególne słowa podziękowania dla Pana z biura – rzadko w obecnych czasach spotyka się ludzi tak miłych, serdecznych i otwartych na potrzeby innych jak ten Pan.
W imieniu całej rodziny bardzo serdecznie dziękuję za wszystko.

Agnieszka B.


 

Serdecznie dziękujemy za miłą i fachową obsługę uroczystości pogrzebowej zmarłej Ireny Mięgoć. W tych trudnych chwilach mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie pracowników DOMU POGRZEBOWEGO GODAR w Rząśniku.

Z podziękowaniem Barbara W.


 

W imieniu całej rodziny chcielibyśmy serdecznie podziękować Domowi Pogrzebowemu ,,GODAR” za profesjonalne i indywidualne zorganizowanie pogrzebu i transportu śp Karola z Krakowa. Cała rodzina jest niezmiernie wdzięczna i pełna podziwu za okazałą wyrozumiałość i organizacje pogrzebu. Panowie, którzy byli odpowiedzialni za transport zmarłego, byli bardzo mili, przyjaźni, okazali szacunek i sympatię dla rodziny i wykazali się wysoką kulturą osobistą co wpłynęło na stworzenie miłej atmosfery pomagając tym samym bliskim w tych trudnych chwilach. Panowie zrobili wszystko żeby rodzina czuła się traktowana indywidualnie a sam zmarły był w centrum ich uwagi, odciążając rodzinę od dodatkowych zmartwień czy też niepokojów związanych ze sprawami organizacyjnymi.

S. Ś.


 

Pracownikom Domu Pogrzebowego “GODAR” Składamy podziękowania za przygotowanie uroczystości pogrzebowych ś.p. Franciszka Telaka za takt, okazane serce i fachowość w obsłudze uroczystości.

Spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pogrzeb przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Z czystym sumieniem możemy polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Uważamy, że jest to jeden z najlepszych zakładów pogrzebowych w okolicy.

W tak trudnych dla nas dniach dziękujemy wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Sławomir Telak z rodziną


 

Pogrzeb bliskiej osoby to bardzo trudna chwila dla każdego z nas. Każdy chciałby mieć okazanie zrozumienia i otoczenie opieką.
To z pewnością można spotkać w zakładzie pogrzebowym w firmie Dom Pogrzebowy „GODAR”. Wszystko było załatwione momentalnie i spełnili nasze oczekiwania. Pracownicy mają bardzo dobre podejście do człowieka. Serdecznie polecam ten Dom Pogrzebowy i jeszcze raz na ręce pracowników przekazuje wyrazy szacunku i podziękowania za profesjonalizm i okazane serce.

Małgorzata P.


 

W imieniu całej rodziny pragniemy bardzo serdecznie podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego GODAR a w szczególności Panu Michałowi, za fachową pomoc, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług oraz wsparcie w ostatniej drodze Mariana Rzemek.

Pogrążona w żałobie rodzina.


 

Z całego serca pragnę podziękować właścicielowi Domu Pogrzebowego „GODAR”. Panu Arkadiuszowi za pełen profesjonalizm w przygotowaniu pogrzebu.

Szczególne podziękowania pragnę złożyć Panu Michałowi – prowadzącemu, za pełen szacunek, takt oraz delikatność i zrozumienie w przygotowaniu ciała jak i całej ceremonii pogrzebowej. Serdeczne podziękowania należą się również pozostałym pracownikom. W tak ciężkiej dla mnie chwili z pełnym profesjonalizmem prowadzili przez kolejne etapy przygotowań, z wielką empatią i wyczuciem, co pozwoliło wyeliminować troskę o rzeczy błahe i skupić się na ostatnim pożegnaniu z osobą mi najbliższą – moim tatą.

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do drugiego człowieka.

Z wyrazami szacunku R.W.


 

Dom Pogrzebowy dał mi się poznać jako bardzo solidna firma. Bardzo szybko była reakcja na telefon, żeby przetransportować ciało z domu rodzinnego do domu pogrzebowego. Pan, który odbierał telefon bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, pomagał w każdej sprawie, załatwiał za nas sprawy do których rodzina nie miała głowy w takiej chwili. Bardzo miło było nam współpracować z tą firmą, a w szczególności z takim pracownikiem jak ten Pan.

Dziękujemy bardzo za pomoc i z całego serca polecamy firmę Godar!

K. P. z całą rodziną


 

W dniu 11 lipca b.r. zmarła moja mama. W tych trudnych dniach ogromnym wsparciem był dla mnie Dom Pogrzebowy GODAR. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość oraz poszanowanie żałobników i zmarłej. Kierownictwo Domu Pogrzebowego było bardzo zaangażowane w organizację uroczystości pogrzebowej, służyło radami, jak też była w stałym kontakcie telefonicznym.
Pracownicy obecni podczas pogrzebu również pełni profesjonalizmu w swoim nienagannym wyglądzie jak też zachowaniu do zebranych jak i rodziny zmarłej.

Gdyby ktoś poprosił mnie o polecenie zakładu pogrzebowego, poleciłabym właśnie ten GODAR w Rząśniku. Jeszcze raz pragnę podziękować kierownictwu za wszelką okazaną mi pomoc.

Z wyrazami szacunku A. K.


 

Serdecznie dziękuję za przyjęcie mojego męża Henryka do Państwa Domu Pogrzebowego. Za bardzo miłą i rzetelną obsługę. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za ubranie i przygotowanie mego męża w ostatniej drodze życia.

Życzę byście byli jak najdłużej zadowoleni i cieszyli się tak wspaniałą opinią.

M. D.


 

Serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę pogrzebu Aleksandra U. Ponadto pragnę nadmienić, że Dom Pogrzebowy „GODAR” w moim odczuciu spełnia wszystkie ku temu warunki oraz to, że pan w biurze służy dobrą radą i poradą.

M. W.


 

Zakład na bardzo wysokim poziomie. Wysoki standard fachowości i współpracy z klientem. Sto procentowe zadowolenie rodziny zmarłego. Bardzo dobra komunikatywność.

W. P.


 

Moja opinia na temat Domu Pogrzebowego GODAR w Rząśniku jest bardzo pozytywna. Bardzo miła, kulturalna i fachowa obsługa to wszystko spotkało nas ze strony w/wym Domu Pogrzebowego i wszystkich jego pracowników.

Dziękujemy i z całą odpowiedzialnością zachęcamy do korzystania z usług firmy GODAR w tych przecież trudnych chwilach naszego życia.

B.S i A.S.


 

Dom Pogrzebowy „GODAR” oferuje wysoką jakość usług pogrzebowych. Zapewnili nam pomoc oraz wsparcie w postaci profesjonalnie wykonanych usług. Jest miejscem spokoju dla osób mierzących się z utratą bliskiej osoby. Zagwarantowali nam pełen zakres usług pogrzebowych, ale również pomogli załatwić formalności związane z pogrzebem. GODAR jest firmą zaangażowaną, rzetelną oraz przykładającą wagę do wymagań klienta, stara się spełnić ich prośby z należytą sumiennością.

E. K.


 

Szanowni Państwo. Dziękuję za profesjonalną organizację usług pogrzebowych mojego teścia. Wasze usługi już teraz stoją na b. wysokim poziomie, a wierzę, że będzie jeszcze lepiej.

Z. K.


Dom Pogrzebowy GODAR pomagał mojej rodzinie w organizowaniu pogrzebu babci. Pan Arkadiusz i Pan Michał udzielili nam wielu cennych rad, dzięki czemu wszystko było starannie zaplanowane i tworzyło piękne i godne pożegnanie zmarłej. Ceremonia pogrzebowa była przeprowadzona w sposób profesjonalny w pełnym poszanowaniem godności zmarłego. Usługi Domu Pogrzebowego GODAR świadczone są na najwyższym poziomie, dlatego szczerze mogę polecić je każdemu.

A.G.